x Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Aby uzyskać dodatkowe informacje odwiedź: Polityka cookie
Witaj w systemie TMS SOOT firmy GAMRAT S.A. Nie jesteś zalogowany.
Język:
Witamy w SOOT Gamrat S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Spółki (więcej o nas na stronie: gamrat.pl) i rosnącym zapotrzebowaniem na usługi transportowe zapraszamy Państwa do aktywnego uczestnictwa w aukcjach elektronicznych i konkursach ofert organizowanych przez Dział Logistyki Gamrat za pośrednictwem Systemu Obsługi Ofert Transportowych. 
Poszukujemy rzetelnych i wiarygodnych partnerów oferując w zamian trwałą i stabilną współpracę na jasno określonych zasadach.
Szczegółowe informacje związane z uczestnictwem w aukcjach elektronicznych oraz konkursach ofert a także wymagań formalnych koniecznych do współpracy z Gamrat znajdą Państwo w zakładce "INSTRUKCJA" - uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nią przed rejestracją w systemie. 

Jeżeli zauważycie Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem systemu lub sposobem wyboru przewoźnika prosimy o zgłoszenie tego faktu do Działu Logistyki naszej Firmy (dane kontaktowe znajdują się w zakładce „KONTAKT”).

Zapraszamy do współpracy

Gamrat S.A.

Copyright 2023 Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. v. 5.65.14.28858